Susisiekite su mumis:
+370 5 2105044
info@protraining.lt

.NET, C# and ASP.NET Coding Security

Security_.NET

Laikas: 2021.09.27 - 2021.09.29, 09:00 Trukmė: 24 Valandos Vieta: Švitrigailos g. 11M, Vilnius
Kaina:
1 095 € (+ PVM 21%)

Apie mokymus:

Microsoft sukurta .NET ir ASP.NET struktūra suteikia išbaigtą ir ištobulintą saugumo sistemą. Mokymuose sužinosite kaip taisyklingai naudoti architektūrą ir rašyti programinį kodą, kad išvengtumėte tipinių klaidų ir saugumo spragų.

Mokymai skirti:

.NET, C# ir ASP.NET programuotojams, programų architektams ir testuotojams.

Dėstytojas: Kiti


Reikalavimai:

.NET, C# ir ASP.NET pažengęs vartotojas

Daugiau:

Mokymus kuria ir veda saugumo ekspertai iš Secure Coding Academy. Mokymų tikslas yra suteikti praktinių žinių, pademonstruojant realias grėsmes, kurios gali iškilti. Mokymų metu atliekama daug laboratorinių darbų, kurių metu parodoma kaip saugumo spragas turintis programinis kodas gali būti pažeistas (gyvai vykdomi įsilaužimai į programas). Dalyviai išmokomi „teisingo“ programavimo ir įvairių architektūros ir kūrimo technikų, saugumo bibliotekų, įrankių ir paslaugų naudojimo.
Secure Coding Academy nėra mokymo centras. Tai aukšto lygio saugumo ekspertų komanda, kuri atlieka saugumo vertinimus HW ir SW paremtiems produktams. Dėstytojai visada dėsto tik naujausią ir aktualiausią informaciją, todėl kad dėsto tai, ką daro savo kasdieniame darbe.
Mokymai yra skirti ne tik saugumo inžinieriams ir ekspertams, o yra rekomenduojami ir programuotojams, programų architektams, analitikams, testuotojams ir apžvalgininkams. Pagal Microsoft Security Develompent Lifecycle mokymų gaires mokymai tinkami visiems nuo SDL 100 iki SDL 300 lygio (nuo pradedančiųjų iki saugumo specialistų).
Mokymai yra pigiausias būdas gerinti įmonės ir įmonės kuriamų produktų saugumą.

.NET ir C# programavimo saugumo tema galite pasirinkti šiuos mokymus. Platesnis aprašymas paspaudus ant pasirinktų mokymų pavadinimo: