Susisiekite su mumis:
+370 5 2105044
info@protraining.lt

Russel ParkerRussell Parker yra patyręs IT ir kitų projektų valdymo ekspertas, konsultantas ir akredituotas ITIL & PRINCE2™, Agile dėstytojas. Jis yra sertifikuotas PRINCE2 ir Agile projektų vadovas su sėkminga projektų valdymo, programų valdymo, verslo vystymo ir IT pasikeitimų valdymo patirtimi mažose ir stambiose pasaulinio lygio kompanijose.

Dėstydamas projektų valdymo kursus dėstytojas, visuomet pagyvina pavyzdžiais iš realaus gyvenimo siekdamas teorines žinias savo studentams perkelti į praktiką. Jo plati IT ir projektų valdymo patirtis leidžia jam naudoti pavyzdžius, kurių dėka studentai lengviau supranta geriau įsisavina pagrindinius dėstomo dalyko principus.

Darbo patirtis

FGI Ltd (2006 spalis – dabar)
ITIL & PRINCE2™ konsultantas
Russell veda visą skalę PRINCE2™, ITIL ir Agile projektų valdymo kursų, taip pat plėtoja ir kuria naujus kursus, tame tarpe ir pagal individualų klientų poreikį.
Russel taip pat veda tiek 2, tiek 3 versijos ITIL mokymus, kuriems papildomos vertės suteikia jo žinios ir patirtis projektų valdyme, kadangi ITIL kaip geriausios praktikos diegimas gali būti sustiprintas pritaikius projektų valdymą.

Agfa Gevaert (2005 vasaris – 2006 rugsėjis)
Projektų vadovas
Teikė nuotraukų archyvavimo ir komunikacinių sistemų sprendimus.

Leičesterio universiteto ligoninė (2002 kovas – 2005 sausis)
Projektų vadovas
Teikė informacijos valdymo ir technologijų sprendimus skirtingiems ligoninės padaliniams.

G.A.M.S. (2001 sausis – 2002 kovas)
Projektų vadovas
Dirbo su įvairiais IT projektais, kaip komandos lyderis ir projektų vadovas.

Coca-Cola (1991 gruodis – 2000 gruodis)
Kontaktų vadovas
Teikė IT techninės ir programinės įrangos sprendimus.